אודות דורזקי

מי?

שמי דור צוברי, יליד שנת 90 (חלק מדור ה-Y), מתכנת מגיל 13, בעל עסק לבניית אתרים לשעבר וראש צוות בחברת ROI Escalator.

התחלתי לתכנת בגיל 13 שקיבלתי לראשונה את האינטרנט, התחלתי כמו כולם בקטנה, HTML ו-CSS, לאט לאט התקדמתי והתחלתי להכיר את מערכת הפורומים IPB, שחררתי למערכת מספר מודים באופן עצמאי ואחרי כמה חודשים הקמתי את הפורום מתכ.נט (שיחזור בקרוב).

לאט לאט התחלתי להתקדם ולמדתי טכנולוגיות ושפות חדשות, התחלתי להתעסק עם WordPress, והקמתי לעצמי בלוג אישי אשר ירד אחרי זמן קצר מאוד והוחלף בבלוג מקצועי.

בגיל 16 כשעליתי לכיתה י׳, הייתי במגמת מדעי מחשב למשך שלוש שנים, כאשר בסיומה המשכתי לתעודת הנדסאי תוכנה במכללת אורט רחובות.
במהלך הלימודים לתעודה, פתחתי עסק לבניית אתרים בשם דוויז׳ן סטודיו, אשר עסק במשך שלוש שנים עד לסיום תקופת הטירונות בה נאלצתי לסגור את העסק.

בגיל 16 ועד גיל 21 לערך, היית חבר בארגון סטארטאפסידס, ארגון אשר שם לו למטרה לקדם את הנוער הטכנולוגי בארץ. בתקופה זאתי יצא לי להשתתף בכנסים רבים שם למדתי הרבה והכרתי אנשים טובים אשר מלווים אותי עד היום.

לאחר שנתיים בצבא, אושר לי לעבוד בחברת קמפוסטייל, אשר אחראית למגזין ד׳קמפוס, שם הייתי אחראי על הקמת האתר, תמיכה ותכנית ופיתוח שוטף של צרכי החברה.

אחרי סה״כ 4 שנים בצבא, השתחררתי וכ-3 חודשים לאחר השחרור פתחתי עסק חדש לבניית אתרים אשר נושא את השם dorzki, יצא לי לבנות מספר אתרים ועמודי נחיתה במסגרת הפעילות של העסק ולאחר כחצי שנה, גוייסתי לעבוד כמתכנת בחברת Websuit.

חודשיים לאחר מכן קודמתי לראש צוות, שם מידי יום אני עובד על פרוייקטים מעניינים ולומד כל יום דברים חדשים.

דורזקי?

דורזקי (דור-ז-קי), הינו כינוי שדבק אליי ע״י חבר טוב אשר היה צוחק עלי שהייתי רוצה לדבר רוסית והייתי תמיד מוסיף למילים ״סקי״ בסוף כי זה נשמע רוסי (בלי לפגוע ברוסים חלילה!), והחלטתי לשנות את הכינוי מדורסקי (דורס…) לדורזקי, שהוא יותר מזכיר דור צוברי.

מה?

אז אם נדבר על הפיל שבחדר, אתם כרגע נמצאים בבלוג דורזקי אשר פה אני מפרסם מאמרים ומלמד תכנות בחינם ובכיף, כי אני אוהב ללמד ואוהב ללמוד.
בבלוג יתפרסם מידי שבוע מאמר חדש בנושאים שונים, החלק מתכנות ועד נושאים משלימים כמו אופטימיזציה ואבטחת מידע.

אשמח לקבל חוות דעת על המאמרים שאני כותב וכללי על הבלוג, אני תמיד אוהב להשתפר ואני מאמין בשיתוף ידע ובנגישות המידע, לכן חשוב לי לדעת אם המאמרים לא מובנים או אם משהו לא נכון.

מו?

the-cow


Facebook
Twitter
LinkedIn
Google+
GitHub
RSS