מאחורי דורזקי עומד דור צוברי, מתכנת מגיל 13, בעל עסק עצמאי לתכנות מגיל 16 וחובב מושבע של MARVEL.

שמי דור צוברי, בן 28.
בגיל 13 התחלתי לתכנת, ולמדתי בעצמי שפות תכנות כמו HTML, CSS ועוד. קצת אחרי זה הקמתי את הפורום מתכ.נט (יחד עם עוד 2 חברים) של קהילת המתכנתים הישראלית, ובהמשך לימדתי את עצמי עוד ועוד שפות תכנות וטכנולוגיות חדשות, התחלתי לעבוד עם וורדפרס וניהלתי בלוג מקצועי בנושא תכנות.

בגיל 16 כבר היה לי עסק מוצלח לבניית אתרים, שסגרתי כאשר התגייסתי לצבא.

באותן שנים בערך, עד גיל 21, הייתי חבר בארגון סטארטאפסידס, אשר שם לו למטרה לקדם את הנוער הטכנולוגי בארץ, ובמסגרת הארגון השתתפתי בכנסים מקצועיים רבים, הכרתי אושיות רבות מעולם ההייטק ורכשתי עוד ועוד ידע.

בשורה התחתונה יש לי מעל לעשר שנות ניסיון בתכנות ובניית אתרים, ומעל 7 שנות ניסיון בעבודה עם וורדפרס (עוד על בניית אתרי וורדפרס), בעיקר בהקמת אתרים ומערכות מתקדמות על גבי וורדפרס ולאו דווקא עבודה עם תבניות מוכנות.

אני מספק שירותי תכנות ובניית אתרים לחברות תוכנה, חברות פרסום ושיווק וכן לאנשים פרטיים. בכל מקרה, הדגש שלי הוא תמיד על שירות מעולה, הן ברמה הטכנית והן ברמה האישית, וכל לקוח מקבל ליווי אישי צמוד והתאמה מלאה של השירות והאתר לצרכיו, משלב האפיון ועד שירותי אחזקת האתר לאורך זמן.

ניסיון תעסוקתי

כאמור, בגיל 16 כבר היה לי עסק משלי לבניית אתרים, שנסגר עם הגיוס לצבא.
במסגרת השירות הצבאי קיבלתי אישור לעבוד בחברת קמפוסטייל, בהקמת אתרים, תמיכה ופיתוח שוטף של צרכי החברה, ואחרי 4 שנות שירות צבאי השתחררתי ופתחתי את דורזקי, עסק לפיתוח והקמת אתרים ומערכות מתקדמות.

במקביל להקמת העסק גוייסתי לחברת Websuit כמתכנת, ומהר מאוד קודמתי לתפקיד של ראש צוות. בשנת 2015 עברתי לעבוד כראש צוות בחברת ROI Escalator.

במשך כל הזמן הזה העסק העצמאי שלי, דורזקי, גדל וגדל והיום הוא תופס את עיקר זמני ועיסוקי.