הצגת האחוז ההנחה שניתן במקום להציג את המילה ״מבצע״ יכול להעלות את כמו ההמרות באתר, אנשים אוהבים לראות מספרים, וככל שהמספרים יותר גדולים ככה יותר טוב.

כאשר מגדירים מבצע ב-WooCommerce על מוצרים, לרוב יוצג מעין Badge עם המילה ״מבצע״, זה אומנם נחמד, אבל זה לפעמים קצת מבאס.

לוגו של טלגרם הצטרפו לערוץ הטלגרם וקבלו עדכון כאשר מאמר חדש מתפרסם!

חישוב אוטומטי של אחוז ההנחה

ע״י הדבקת הקוד הנ״ל בקובץ functions.php של התבנית שלנו, כאשר יוצג מוצר, יחושב אוטומטית אחוז ההנחה ויוצג במקום המילה מבצע.

/**
 * Change sale badge to percent calculation.
 *
 * @param string $html  current html badge code.
 * @param object $post  current post object.
 * @param object $product current product object.
 *
 * @return string
 */
function dorzki_change_badge_to_percentage( $html, $post, $product ) {

	$price = intval( ( $product instanceof WC_Product_Variable ) ? $product->get_variation_regular_price() : $product->get_regular_price() );
	
	$sale = intval( ( $product instanceof WC_Product_Variable ) ? $product->get_variation_sale_price() : $product->get_sale_price() );

	$percent = floor( 100 - ( $sale * 100 / $price ) );

	return sprintf( '<div class="onsale-wrapper"><span class="onsale">%s%% %s</span></div>', $percent, __( 'הנחה', 'woocommerce' ) );

}

add_filter( 'woocommerce_sale_flash', 'dorzki_change_badge_to_percentage', 10, 3 );

מה שהקוד הנ״ל עושה הוא בודק האם המוצר הוא מוצר רגיל או וריאציה ולפי זה הוא מבצע חישוב של אחוז ההנחה ומעגל כלפי מטה, ככה שאם אחוז ההנחה יותר מספר לא שלם, הוא יעוגל כלפי מטה.

סיכום

הצגה של אחוז ההנחה יכול להעלות את אחוז ההמרה של החנות שלכם, הצגת האחוז מאפשר ללקוח לסרוק את ההנחות על המוצרים השונים במקום לראות את את אותה המילה (״מבצע״) על כל המוצרים הרלוונטיים.

דור צוברי

מתכנת מגיל 13, ומתעסק עם וורדפרס מגיל 18, אוהב לפצח אתגרים ולפתח דברים מורכבים על בסיס וורדפרס. עצמאי מגיל 16, מרצה ובלוגר. בזמן הפנוי שלי אוהב מאוד לקרוא קומיקס של MARVEL.

דור צוברי

תגובות לפוסט

כתיבת תגובה

תגובה אחת

 1. יוסי

  ניסיתי ליישם ולא עבד לי, קיבלתי הודעת שגיאה: משהו השתבש. יתכן שהשינוים לא נשמרו. יש לנסות שוב. ייתכן שיהיה צורך להעלות את הקבצים ידנית באמצעות FTP.

  מה זה אומר?

  1. מחבר
   דור צוברי

   היי יוסי,
   יכול להיות שהעורך קוד של וורדפרס לא הצליח לעדכן את הקבצים, או שלא הועתק הקוד בצורה נכונה, נסה לערוך דרך FTP במקום דרך העורך קוד של וורדפרס.

 2. ניב

  תודה רבה!!!

  1. מחבר
   דור צוברי

   בבקשה, מזמין אותך להירשם לעדכונים דרך טלגרם או במייל 🙂