וורדפרס כתוכנת קוד פתוח, מאפשרת בניית אתרים בוורדפרס עם מתן ביטוי רחב ומגוון לעסקים ברשת. כדי להפיק את המיטב עבור העסק שלכם, העבודה בוורדפרס צריכה להתבצע כעבודה כירורגית של ממש – ממוקדת, יעילה ומוקפדת.

יחד, דרך תהליך עבודה הדרגתי, נוכל לדאוג שהעסק שלכם ימצה את כלל האפשרויות הטמונות בו.
לאורך הפרויקט, משלב אפיון הצרכים הבסיסיים, דרך שרטוט, עיצוב ופיתוח האתר ועד לידתו ותחזוקתו השוטפת,
אנו מבטיחים רצינות, הקפדה ותפקוד מהיר ויעיל.

אתר העסק שלכם, יהווה שחקן דומיננטי בזירה המקוונת, בזכות החשיבות העליונה שאנו מייחסים לקידום אתר העסק, חשיפתו למאגרי לקוחות פוטנציאליים והנגשתו.

איפיון הצרכים

בראשיתו של התהליך, נערכת פגישה ראשונית בה יוגדרו הנחות המוצא עליהן יתבסס הפרויקט המשותף. מטרתה של פגישה זו, היא הקשבה לצרכים ולרצונות שלכם, אפיונם והתאמתם ברמה הרעיונית לאפשרויות המרובות של בניית אתרים בוורדפרס. כדי ליצור ״זהות מותגית״ ויזואלית עקבית, האפיון יונחה על סמך השפה המיתוגית של העסק שלכם.

הצעת מחיר

לאחר הפגישה הראשונית, נשכתב את איפיון הצרכים ע״י שימוש בשפה טכנית. בעקבות השכתוב, נוכל לכתוב הצעת מחיר מסודרת, אשר תשקף את עלויות הפרוייקט השונות, תכולתו של הפרויקט ובניית לוח הזמנים.

Wireframing

בשלב זה אנו ניגשים לתהליך בניית "תוכנית הריצפה" לאתר שלכם. כלומר, מתווים את השרטוט הראשוני, את הקווים הכלליים של הפרויקט. בהתאם לאפיון הראשוני, אנו מפיקים סקיצה המרכיבה את מבנה העמודים, תשקף את חווית המשתמש בהם, נגישותם, ומה יכללו עמודים אלו.

עיצוב האתר

לאחר סיכום ה-Wireframing, אנו יוצקים בשבלונה שנוצרה את האלמנטים הויזואליים. בשלב הזה הצביון הייחודי של העסק שלכם בא לידי ביטוי דרך הרבדים חזותיים. עיצוב האתר יוטמע על בסיס שפת המותג שלכם, ויהווה התגשמות אפיון הצרכים של העסק. יש לציין, כי האתר יעוצב תוך התחשבות בחוק הנגישות, כאשר הלקוח אינו מחויב בהתאמה אליו.

פיתוח

בתום שלב העיצוב ניגש לשלב הפיתוח, כלומר, כתיבת הקוד. כתיבת הקוד היא המרה של העיצוב המושתת על שפת המותג, לכדי אתר מתפקד. שלב הפיתוח הוא למעשה ניקוז השלבים הראשונים, בהם יצרנו את התנאים הנדרשים לתפקוד העסק במרחב הווירטואלי, לחלק לו חיכינו – לידת אתר העסק שלכם! כלומר, הצבעים, הפונט, התמונות והסרטונים של העסק התגבשו לאתר בלעדי וייחודי לעסק.

אופטימיזציה ואבטחה

שני שלבים אלו, הם השלבים האחרונים בתהליך שמטרתם לייעל את האתר. שלב האופטימיזציה נועד לזכות את האתר ביתרון בקידום אורגני על פני המתחרים במנועי החיפוש, על ידי דחיסת התמונות, קבצי CSS ו-JavaScript וכיו״ב. בשלב זה יותקן תוסף המטמון, לשימור גרסה סטטית של עמוד הוורדפרס שיקל על תפקוד הגלישה. השלב האחרון הוא שלב האבטחה שמשמעו, בדיקה קפדנית והקשחת האתר על ידינו, כדי להגן על העסק ועל הלקוחות שלכם.